Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Celegorm

2 posters
YazarMesaj
Celegorm Berilac
Hufflepuff I. Sınıf
Hufflepuff I. Sınıf
Celegorm Berilac

Lakap : KaaHaNS

Bilgiler
Özel Güç:
Quidditch Mevkiî: -

Celegorm Empty
MesajKonu: Celegorm   Celegorm Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 7:50 pm

Ad - Soyad: Celegorm Berilac
Kan Durumu: Melez
Kişisel Özellikleri: Sıcak kanlı, arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi çok seven, çalışmayı pek sevmeyen ancak bir şekilde her şeyi başarabilen sanki doğuştan Felix Felicis içmiş gibidir. Ayrıca spor yapmayı çok sever özellikle Quidditch'te her pozisyonda oynayabilir.
Fiziksel Özellikleri: Açık kahverengi tenli, ela gözlü, kıvırcık saçlı, orta boylarda ve sporcu bir vücuda sahiptir.
Aile Geçmişi: Babası soylu bir büyücü ailesinden , annesi ise normal muggle bir ailenin uslu muggle kızıdır. Celegorm Amerika'da mütevazi bir çiftlikte dünyaya gelmiştir. Ailenin 3. çocuğudur. Abileri okumamaktadır. Celegorm annesinin muggle masallarıyla ve babasının ona anlattığı Ozan Beedle'ın hikayeleriyle büyümüştür.
RP Örneği:

Celegorm, abileri ve arkadaşları süpürge üzerinde kendi yaptıkları Quaffle ile hem sohbet edip hemde eğleniyorlardı. Annesinin yaptığı yemeğin kokusu arka bahçeye kadar geliyordu. Celegorm bu güzel kokuyu içine çekerken gözlerini kapattı ve bir anda dengesi kayboldu. Süpürgesinde yalpaladı ve üzerinden düştü, neyseki atletikliği sayesinde tek eliyle süpürgenin ucundan yakalayabildi. Abisi onun yanına süzülerek geldi ve onu tekrar süpürgesine oturması için yardım ederken "Hey sen ne yaptığını zannediyorsun? Az kalsın düşüyordun!" dedi. Celegorm biraz korkmuş bir şekilde "Bu kokuyu çok seviyorum ben ne yapayım? Neyse başımıza bir şey gelmeden en iyisi içeri gidelim." dedi ve hep birlikte mutfağa gittiler. Annesi "O sesler de neydi öle?" dedi ama Celegorm duymamış gibi yaptı. Hepsi birlikte oturdular sadece babası yoktu. Celegorm "Babam ne zaman gelicek?" diye sordu "Birazdan burda olur sanırım sana bir şey getircekmiş." dedi annesi ona ve annesi cümlesini bitirir bitirmez babası kapıda belirdi. Mutlu görünüyordu babası. Celegorm "Acaba bana ne getirdi" diye düşündü. Babası cebinden bir kağıt çıkardı... hayır bu bi mektuptu. Babasından o mektubu aldı,açtı ve okumaya başladı.

"Sayın Bay Berilac, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na kabul edildiğinizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. '' yazıyordu. Celegorm mutluluktan havalara uçmuştu.
https://www.facebook.com/KaaHaNS
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Celegorm Empty
MesajKonu: Geri: Celegorm   Celegorm Icon_minitimeC.tesi Ocak 15, 2011 7:57 pm

Sıcak kanlı oluşunla etrafındakileri etkilemeyi iyi biliyorsun. Yerin Hufflepuff, I. Sınıf!

Celegorm
1 sayfadaki 1 sayfası